Merhaba ,
Evet başlıkta da gördüğünüz üzere yeni bir online dergi keşfettim ve sizinlede paylaşmak istedim. Haziran ayında ilk sayısı yayınlanmış. İster online okuyabilirsiniz yada PDF dosyası olarak bilgisayarınıza indirip arşivleyebilirsiniz.İstersenizde print edip kağıttan okuma zevkine varırsınız.
Dediğim gibi daha yeni keşfettim o nedenle Eylül sayısını inceleme fırsatım oldu 99 sayfa dolu dolu bir yayın.. Kitap, müzik,sinema, sergi, etkinlik, gezi, röportaj ve daha bir sürü şey... Bu sayıda cafe fernando blogunun yazarı Cenk Sönmezsoy ile yapılan röportaj var. Sıkı takipçilerinden olduğumu belirtmeden geçemiyeceğim. Kaçırmayın derim dergiye hemen bir göz atın. Abone olun yeni sayıları mail adresinize gelsin böylelikle kaçırmadan takip etmiş olursunuz.... Benden söylemesi....
http://ajandadergi.blogspot.com

4 Yorumlar

 1. paylaşım için teşekkürler:)

  YanıtlaSil
 2. dergiye rastlıyorum da bir türlü okuyamadım okumalı çok hoş kapakları oluyor içide öyledir eminim

  YanıtlaSil
 3. Ajanda dergisinin yazarlarından biri olarak böyle bir övgü beni çok mutlu etti. Blogunda yer verdiğin için de ayrıca teşekkür ederim. Biz keyifle ve heyecanla hazırlamaya devam ediyoruz. Okurların bu destek ve ilgisi bizi daha fazla motive ediyor inan.
  Tekrar teşekkürler,
  Sevgilerimle,
  Sinem Ergun

  YanıtlaSil
 4. Bende her ay keyif ve heyecanla okumaya devam ediyor olacağım....

  YanıtlaSil