Online alışveriş sitelerinin gün geçtikçe sayıları artmakta. Özellikle Private Shopping diye adlandırılan neredeyse %80 indirimlerle kaliteli ürünleri satışa sunan online satış sitelerinden alışveriş yapmak hem çok keyifli hemde ekonomik denilebilir. Neden derseniz ürünleri en az % 40 en çok %85 indirimle alabiliyorsunuz kargo ücreti en fazla 5 - 7 TL. arasında değişiyor. E çok görmemek lazım çünkü alışverişe çıkacak olsak yol parasıydı, benzin parasıydı, yeme -içme derken valla daha fazlaya mal oluyor, yorgunluğuda cabası.... Böyle düşünürsek avantajlı oluyor değil mi?? Tabi kendi adıma söyleyecek olursam ayakkabı, kıyafet gibi denenmesi gereken şeylerin dışında alışveriş yaparım, daha garanti :))

Hal böyle olunca yeni açılan alışveriş siteleri de farklı bir konseptle çıkmalı ki hem dikkat çeksin, hem de hemen fark edilebilsin...Kısa zamanda büyük kitlelere ulaşabilsin...AVANTAJİX.COM yeni tanıştığım bir alışveriş sitesi, 2009 da başlayan planlamalar sonucunda Temmuz 2010'da aktif olan siteyle tesadüfen nette dolaşırken tanıştım. Farkı ne diye sorarsanız farkı; Paranızı İade Etmeleri........ Evet yanlış  duymadınız Alışveriş yapana para ödeyen internet sitesi de diyebiliriz...

Sistemde alışveriş yapılacak mağazaların listesi var. Site üzerinden bu mağazalardan alışveriş yapıyorsunuz. Avantajix o mağazadan komisyon alıyor. Ve bunun tümünü de size ödüyor.Çok ilginç değil mi??

Hadi vakit kaybetmeyin bir an önce ayrıntılar için www.avantajix.com' u tıklayın ve kendi gözlerinizle görün :))
Üyelik ücretsiz....
 

0 Yorumlar