Ayı Yogi

Merhaba,
Bu hafta vizyona giren filmlerden en çok dikkatimi çeken Ayı Yogi oldu :) Neden derseniz çocukluğumu hatırlatan en çok sevdiğim çizgi film karakterlerinden biri olması. Artık son teknoloji ile yapılan çizgi sinemalar yerini alacak neredeyse eskiden kısa kısa izlediğimiz çizgi filmlerin yerini.... Hatta aldı bile, hiiç şikayetçi değilim bu durumdan seyri çok keyifli , mis gibi patlamış mısırla çok güzel oluyor :))Gerçi bu yarı çizgi sinema sayılır :))KONUSU :
Jellystone Park’ı ziyaretçilerinin sayısı düşmektedir ve bu nedenle Belediye Başkanı Brown parkı kapatıp arazisini de satmayı planlamaktadır. Bu, ailelerin doğanın güzelliklerini keşfedebilecekleri çok güzel bir piknik alanından mahrum kalmaları anlamına gelmektedir. Bundan daha da kötüsü Jellystone Park’nda yaşayan Yogi ve yakın dostu Boo Boo ev olarak bildikleri bu parktan atılacaklardır. Yogi hayatının en büyük sorunuyla karşı karşıyadır; Parkı kapanmaktan kurtarmak için Boo Boo ile birlikte Korucu Smith ile güçlerini bileştirmeli ve “ortalama bir ayıdan daha zeki” olduğunu kanıtlamalıdır.
2 Yorumlar

  1. a biz de oğlumla gitmek istiyoruz.. fragmanı çok neşeliydi ben bile çok eğlendim:)

    YanıtlaSil
  2. evet fragmanları çok neşeliydi.Oğlunuzla bir güzel eğlenin.Ah benim oğlumda bir an önce büyüse de bende kendisiyle keyifli zamanlar geçirebilecek aktiviteler planlasam :)) Darısı başıma...

    YanıtlaSil