Evet aslında hep buralardayım, gözüm kulağım siz sevgili blog dostlarımda.
Siz sevgili blog arkadaşlarımı takip ediyorum kısa zamanda olsa ama hep zamanla yarıştığım için her zaman yorum bırakamıyorum :( 
Bloguma yazmaya başlayalı 3 sene 3 ay olmuş, yıldönümlerine her zaman önem veren kutlayan ben kendi blogumun yıldönümünü bile atlamışım... Sorumluluklar arttıkça birşeylere ve birilerine yetişmeye çalıştıkça bakıyorsunuz kendinizi unutmuşsunuz, işte o zaman iç sesinizi dinliyorsunuz, ne için koşturuyorum, neden bu kadar koşuşturmaca içinde kendime vakit ayıramıyorum ki??? Ama her zaman net bir cevap bulamayabiliyorsunuz. 
Canımın içi oğlum Ergin'im artık büyüdü, anaokuluna başladı, çevre biraz daha genişledi, çevre genişledikçe sorunlarda artmaya bir çıta yükselmeye başlıyor.Ama hepsiyle baş etmeye çalışıyorsunuz, dimdik ayakta durmaya ve yaptıklarınızın söylediklerinizin arkasında sonuna kadar durmaya çalışıyorsunuz...
Tüm bunları yaparken de arada tökezlesenizde yinede kalkıp kaldığınız yerden yürümeye devam ediyorsunuz, bu böyleydi, böyle olmaya da devam edecek.
Bu seneki virüs enfeksiyonunu da geçen hafta ailece def ettik :)) başımızdan, onu da atlattık yani, bir daha da uğramasın bu sene mümkünse.RABBİM önce sağlık versin diyorum her zaman ondan sonra da herşeyin hayırlısı.Keşke bu kadar güçlü olabilsem :)Ve keşke bu kadar zaman zaman tembelliğe vakit ayırabilsem :))


HAYAT HİÇBİR ZAMAN KOLAY DEĞİL, OLMADI, OLMAYACAK TA AMA BİZİM BUNLARLA BAŞEDEBİLME YETENEĞİ VE SAĞLIĞIMIZ YERİNDE OLDUKÇA HERŞEYİN ÜSTESİNDEN GELİRİZ :)))

4 Yorumlar

 1. Hoşgeldin, daha sık uğraman dileğiyle diyorum :) Bu arada bazen bende kendime şaşırıyorum bu kadar şeye nasıl yetişiyorum diye :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İnşaallah aklımda fikrimde birsürü şey var paylaşmak istediğim ama vakit bulmak şu ara çok sancılı ama en azından haftada bir gün dahi olsa paylaşım için zaman ayırmaya çalışacağım :)
   Haklısın şaşırmamak mümkün değil ama kendimizi biraz ihmal ediyoruz sanırım

   Sil
 2. Son cümleninizi çok beğendim, aynen öyle :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hayat çok garip değil mi Gamze hanım bizlerede savrulmadan sağlam ayakta kalmak görevi düşüyor.
   İyi pazarlar.

   Sil