KİTAP KÜNYESİ

ADI : YALNIZLIĞIMDAN SEV BENİ
YAZAR : EZGİN KILIÇ
YAYINEVİ : DESTEK YAYINLARI
BASIM TARİHİ : 2016
   SAYFA SAYISI : 160      
TÜRÜ : KURGU / GENEL

ARKA KAPAK

Milyarlarca insanın yaşadığı bu dünyada birbirini tanımayan iki insanın iki şekilde karşılaşması mümkündür sevgilim: Tesadüf... Tevafuk... Hayatımın en berbat, hayatımın en içinden çıkılmaz, hayatımda birine en çok ihtiyacım olduğu bir zamanda karşıma çıkman tesadüf olamaz. Sen benim bütün samimiyetimin, bütün iyi niyetimin, bütün iyi dualarımın karşılığı olarak gönderildin bana. Önce Allah istedi seni tanımamı, sonra karşılaşmamız için bütün doğa işbirliği yaptı. Ve sonra sen çıktın karşıma... Ben seni Elif seçtim... Çünkü ben tesadüflere inanmam ve seni rasgele tanımış olmam muhtemel bile değil. Sevmem için Yaradan’ın bana verdiği muazzam bir armağansın sen. Ve bana O’ndan geldin... Bense Vav’ım, biraz doğrulsam sana benzeyeceğim. Ben seninle doğdum sevgilim... Bütün kasvetimden, bütün hüznümden, bütün yaralarımdan sıyrılıp kendi içime döndüğüm ansın. Uykusuz geçen her gecenin sabahını görmek için açtığım ellerime bırakılan mükâfatsın. Senden öncesi yok, senden sonrası ebediyet... Seni bana verene şükürler olsun... Ben seni sevdim, seni çok sevdim... Sen ki yüreğime, ruhuma, özüme hoş gelensin. Sen ki kanayan yaramın kabuğu, acımın ilacı, Rabb’e gönderilmiş dualarımın karşılığısın.
“Ben seni Elif seçtim...
Şifalı ellerinin şefkatine emanettir yüreğim...
Sana Vav olmaya geldim...”
KİTAPTAN ALINTI

Bir insan neyse odur…
Sana yaşattığı her şey yaşatacaklarının teminatıdır. Şimdi mutlu eden gelecekte de mutlu eder. Şimdi üzen, sonradan daha çok üzer. Ve aklından şunu hiçbir zaman çıkarma : “Hayatından bir kere giden yine gider…”
S: 81

Veda konuşması bile olmadan biten sevdalar tanıdım. En çok “Seni Seviyorum…” diyenler , “Bitti!” bile demeden gittiler…
BENCE...

Yazar bitip giden, yiten bir aşkın ardından tüm duygularını tüm çıplaklığıyla dile getiriyor… Herhalde bunu ancak sadece neden bir aşkın bittiğini bile bilmeden sevdayı yaşayanlar anlayabilir.
KEYİFLİ OKUMALAR0 Yorumlar