İnstagram da farklı hesapları dolaşırken birden karşıma çıkan bir hesap ilgimi çekti. Bi'kutumutluluk idi adı. Her ay sürpriz olarak hazırlanan , belli bir tema üzerine hazırlanmış , minik hediyelerden oluşan bir kutu .Denemek için kısa süreli üye oldum . Ve ilk kutum geldi dün. Ve sizlerle aşağıda tek tek paylaşıyor olacağım. Biraz siteden bahsetmek istiyorum. Üyelik esasına dayanıyor. 3, 6, 12 aylık paketleri var . Yok ben istemiyorum derseniz bu kutuları tek olarak ta sipariş verbiliyorsunuz. Ama her zaman paket programların avantajları olduğunu da unutmayın 😊 Bu ay tahmin edersiniz yılbaşı temalı bir kutu hazırlanmış. Ben çok sevdim, siz de göz atın ve düşüncelerinizi benimle paylaşın lütfen ;) 

Daha fazla bilgi ve görsel için lütfen www.bikutumutluluk.com u ziyaret edin .



Kutumuz klasik karton kutunun içinde geliyor ve içinden o ay hangi tema üzerine hazırlanmışsa kutu , o konseptte bir kutu daha çıkıyor. İşin eğlenceli kısmı şimdi başlıyor ;)



Üyelere hitaben yazılmış kutu içeriğinin neler olduğu hakkında, maddeler halinde açıklaması var .



Ve hayatımıza şekil verecek ya da bizleri o güne daha olumlu, ılımlı başlatacak bir takım mottoların özenli kart haline getirilmiş halleri var. Odamıza ya da evin çeşitli yerlerine , ilk nerede gözümüz açılacaksa mesela oralara asıp her sabah okuyup yeniden hayata ılımlı bakmak, günümüzü güzelleştirmek için var olacaklar.






Ta ta ta taaaaaaaaaaaaaaaam. Kutunun tüm içeriği :)






Yine çok şirin stickerlar ve kartlar , üç boyutlu bir ağaç bizleri bekliyor. Veee soğuk havalarda ellerimizi ısıtacak, pembe - beyaz , yıldızlı bir eldiven bizleri bekliyor. İki gün önce eldiven alacaktım ama istediğim gibi bulamadım ve almamıştım. Tevafuk oldu artık bu kış ellerimi ısıtacak sıcacık bir eldivenim var.





Veee çok şeker bir şeker bile koymuşlar tabi hemen oğlumun midesine doğru yola çıktı fotoyu çektikten az sonra ;)
Her ay yine dergide temaya özgü , ebatı küçük ama içeriği dopdolu bir dergi.
Yine bir kart ✔✔✔ Mutluluğun Peşinde ve görmüş olduğunuz kırmızı geyik bir broş :)
Bir cilt maskesi tester'ı mevcut.
Ve takvime bayıldım. Tüm sene çalışma masamda bana eşlik edecek. Karton ayaklığı var, gördüğünüz üzere her aya özgü bir kart , çok sevdim ;)





Teşekkürler Bi'kutu Mutluluk 🎈

0 Yorumlar