KİTAP KÜNYESİ

ADI :KARMAKARIŞIK
YAZAR : EMMA CHASE
YAYINEVİ :EPHESUS YAYINLAR
ÇEVİREN:DENİZ BERİL BACAKLILAR
BASIM TARİHİ :2015
SAYFA SAYISI :433
TÜRÜ :ROMAN

ARKA KAPAK

 Zengin, yakışıklı ve kendini beğenmiş Drew Evans ile güzel, zeki ve hırslı Katherine Brooks buluştuğunda işlerin karmakarışık hale gelmesi şaşılacak bir şey değildir.

Drew Evans'ın işi, milyon dolarlık anlaşmalar yapmak ve New York'un en güzel kadınlarını tek bir gülümsemeyle baştan çıkartmaktır. Peki, öyleyse neden yedi gündür evden dışarı çıkmıyor? Neden mahvolmuş, sefil bir halde ve depresyonda? Ona sorduğunuzda size sebebinin grip olduğunu söyleyecektir fakat hepimiz bunun doğru olmadığını biliyoruz.

Katherine Brooks, Drew'un babasının yatırım bankacılığı firmasında işe başladığı anda gösterişli playboyun hayatındaki her alanın bir karmaşaya sürüklenmesine sebep olmuştur. Profesyonel alandaki yarışları Drew'un cesaretini kırıyor, Katherine'e karşı hissettiği çekim dikkatini dağıtıyor ve onu yatağa atma girişimlerindeki başarısızlığı ise tamamen sinirlerini bozuyordur.

Nasıl oluyordu da kadının biri çıkıyor ve ağzı iyi laf yapan çapkın bir adamı mahvolmuş, umutsuz biri haline getirebiliyordu? Hayatta asla sahip olmak istemediği tek şeyi gerçekleştirerek.

'Karmakarışık' dünyada en çok kullanılan kitap sitesi Goodreads'de yapılan oylamalar sonucu 2014'ün en iyi çıkış yapan kitabı seçilmiştir.
BENCE...

Emma Chase 'in dört kitaptan oluşan serisinin ilk kitabıymış. Sevgili arkadaşım sayesinde okuma fırsatı buldum. Başkahramanlarımız Andrew Anderson ve Katherine Brooks💕 Drew başarılı, zeki,zengin tam bir playboy. Kate çalışıp didinip kadınların çok ta boy göstermediği finansal yatırım alanında uzmanlaşmış kadın kahramanımız. Drew' un babasının sahibi olduğu şirkette çalışmaya başlarsa, O'nun aklını başından alıp kendine sırılsıklam aşık ederse, birbirlerine karşı şirkette rekabette başlarsaaaa bu işin sonu nereye varır sizce? Komik, eğlenceli, kadın-erkek ilişkilerine değinilmiş, başkarakter Drew'un ağzından anlatılan roman akıcı bir üslup ve anlatımıyla çok kısa sürede okunan ve tam kafa dağıtmalık 📖 Öğrenilecek hayatta hepimizin karşısına çıkacak dersler vermekten de geri kalmıyor. 
Dikkatimi çeken romanların içinde çevirmenler bazı kelimelerin yanına işaret koyup en altta açıklamasına yer verirler. Bu kitapta oldukça fazlaydı. Ve ben bu sayede birçok şey öğrendim. Filmler, şarkılar, filmlerden bazı replikler. Hiç te dikkat dağıtmayacak cinstendi.
Bir kadın bir adamın hayatını değiştirebilecek büyük bir güce sahip, erkekler bunu unutmayın 😊 Yalnız Drew tekrar Kate'i kendine bağlamak için öyle şeyler yapıyor ki mest olursunuz 😉

KEYİFLİ OKUMALAR0 Yorumlar