KİTAP KÜNYESİ

ADI : Yanlış Adamlar Atlası
YAZAR : Melis M.
YAYINEVİ : Dex Plus
BASIM TARİHİ : 2016
SAYFA SAYISI : 244
TÜRÜ : Deneme

ARKA KAPAK
  
Benim gibi garibim her genç kızın hayatından en az bir keregeçen densiz, dengesiz, kıskanç, uçarı, cimri, manyak ya da aklı bir tarafında adamlardan kaçabilmeniz adına yazıyorum. Tabii bana sıra gelinceye kadar kuantumculardan, yaşam koçlarına, astrologlardan, ünlü kadın dergilerinin editörlerine; birçok kadın DOĞRU ADAMI bulmak yolunda atılması gereken adımlarla ilgili sayfalar dolusu yazdılar, söylediler. Ama onlara verecek tek bir cevabım var: Ya bi s*ktirin gidin.

DOĞRU ADAMI bulmak diye bir şey yok. Olay, adamın YANLIŞ ADAM olduğunu anladığın anda, arkana bakmadan kaçmayı becerebilmek.

İşte bu yüzden de elimde bozuk bir pusula, önümde YANLIŞ ADAMLAR ATLASI, cimri adamlar sıra dağlarından, sinirli adamlar okyanusuna, aldatılmış adam boğazından, kıskanç adam ovalarına, ıssız adam tepelerine ve daha nicelerine kadar yanlış adamların hikâyelerini anlatıyorum. Bol argolu, bol küfürlü ve bol babaanne atasözlü, kikirdeme garantili bu tatlı yolculuğa sizi de davet ediyorum.

Hadi kızlar, elinize bir kalem alın.Her yanlış adamın üzerine bir çizgi çekin.
BENCE...

Bu kitaba göre 👉👉👉👉👉 Doğru adam diye birşey yok. Onların olmadığı bir dünya daha bir yaşanılası olurdu 😉 ama Rabbim hiçbir şeyi nedensiz yaratmaz diyelim ve bu konuda çok fazla yorum yapmayalım 😂😄. Bu kitabı bir 15 sene kadar önce okusaydım belki bir anlamı olurdu. Daha çok eğlendim, güldüm, tespitlerin doğruluğuna şaşırdım. Dili oldukça küfürlü idi ve argo kelimeler çok kullanılmıştı, bu açıdan hoşlanmadım. Bekar genç kızlar hemen alıp bu kitabı okuyun, birlikte olmak istediğiniz veya evlenmek istediğiniz biri varsa sizi nelerin beklediğini görün derim ben 😱

KEYİFLİ OKUMALAR

0 Yorumlar