TARİFTEN TABAĞA

Evet adı üstünde tariften tabağa.. Sevilen şef ve bloggerların tariflerinin birçoğunu tariftentabaga web sitesinde görüp , beğeniyor ve sadece sepete ekleyip bekliyorsunuz.  Geldiğindeyse özenle paketlenmiş , her birinin üzerinde gramaj ve isimleri yazan malzemeleri sıraya koyup, tarif kitapçığını karşınıza alıyorsunuz ve kısa sürede harika  işler çıkarıyorsunuz :) 
Bu işe kalkışanlar gerçekten çok güzel bir iş başarmışlar, hepsine teşekkürler. Bu deneyimi Damy's Kitchen'ın Red Velvet Cupcake i ile yaşamak istedim. Ve sonuç harikaydı. Malzeme kalitesi, zamanında ulaşımı, sorulara hızlı cevap verilmesi, müşteri memnuniyetimi oldukça katladı. Siz de zamandan tasarruf yapmak istiyorsanız aynı zamanda misafirlerinize güzellikler tattırmak istiyorsanız, tek tek malzemeleri ölçüp biçmek yerine her şey elinizin altına hazır gelsin ;) Aşağıda fotoğrafları paylaşıyorum tarife ise yukarıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Ama en azından bir kere bu deneyimi yaşayın  derim, çok keyifliydi. 

2 Yorumlar

 1. Harika bir fikir gerçekten 👍 Çok da güzel olmuş elinize sağlık!! :))) Fazla lezzetli görünüyorlar akşam akşam kötü oldu bu ;D

  Blogunuzu da çok beğendim, takibe alıyorum hemen! :)
  Blogumdaki yazınıza cevaben mail gönderdim size, sevgiler :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim :) Normalde üzerindeki krema kısmını sevmeyen ev halkı onu bile yedi şaşırdım. Malzemeler kaliteli özenle hazırlanmış. Elinize ulaşınca 2 gün içinde tüketme şartı var her şeyi düşünmüşler yani.
   Tşekkürler cevabınız için de bakıyorum hemen :)

   Sil