KİTAP KÜNYESİ

ADI : YARIN VE DAİMA
YAZAR :  NORA ROBERTS
YAYINEVİ : EPSİLON YAYINLARI
ÇEVİREN: DENİZ GÜÇLÜ
BASIM TARİHİ : 2014
SAYFA SAYISI : 406
TÜRÜ : ROMAN / AŞK 

ARKA KAPAK

Boonsboro'daki tarihi otel hem savaşı hem de barışı gördü, el değiştirdi, hatta söylentilere göre periliydi. Şimdiyse Montgomery kardeşler ve onların enteresan anneleri sayesinde büyük bir yenilemeden geçiyor. 

Tarihi oteli yenileyen mimar olan Beckett Montgomery'nin sosyal hayatı, pizza yiyip bira içerken işten bahsetmekten ibarettir. Ancak ilgilendiği bir proje daha vardır: On beş yaşından beri öpmeyi beklediği Clare. 

Kocasını kaybettikten sonra doğduğu kasabaya geri dönen Clare Brewster, yalnız bir anne olarak üç çocuğunu büyütürken kasabadaki kitapçıyı da işletmektedir. Romantizm için çok az zamanı olan Clare, caddenin karşısında yeniden hayata dönen eski otele yakından bakmak istemektedir... hem binaya hem de bu işin arkasındaki adama.

 Otelin büyük açılışı yaklaşırken Beckett, Clare için özel bir tur düzenler ve... birdenbire çok özel bir anı paylaşırlar. Bu bir buluşma değildir ama bu kısacık özel an yepyeni bir şeylerin başlamasına vesile olacak, olağanüstü bir maceranın kapılarını onlara açacaktır. 
BENCE...

Ahhh Nora 😉 yazarın kalemiyle bu kitapta tanıştım. Son derece akıcı, merak uyandıran, yer yer heyecan da yaratabilen güzel bir kitap okudum. Yayınevlerinden ricam lütfen kitaplarınızda yazarın ve hatta çevirmenin kısa bir özgeçmişine yer verin. Bana google da aratmayın 😊
Küçük gibi görünse de önemli bir ayrıntı olduğunu düşünüyorum. Yazarın polisiye ve pembe romanları mevcut. Benim elimdeki Pink 💞 olandan 👍 Kitabın içerisinde de küçük bir yer vermiş. Açıkçası polisiye romanlarını da merak ettim 👉📖👉 Clare, Beckett ve tüm Boonsboro kasabasının sıcacık öyküsü. Hele ki bir kitapçı Dükkanı var ki tam hayallerimdeki gibi. Clare'i çok kıskandım laf aramızda kalsın 😉
Mutlu son 💕 ve mutlu bir Yelda 😍 ile bitirdim kitabı. Bu türden hoşlananlara tavsiyemdir. Hiç yorulmadan sakin, huzurlu bir okuma vaadediyor .

Genel olarak konusuna bakacak olursak; 
Boonsboro'da yaklaşık 200 yıllık taş bir bina otel olarak tekrar restore edilerek hayata geçirilmeye çalışılıyor. Yazar burada tüm kitap boyunca restorasyonla ilgili detaylara çok yer vermiş. Montgomery kardeşler ve anneleri bu işin başında. Diğer yanda üç çocuğuyla dul kaldıktan sonra tekrar kasabaya dönen Clare var. Bir kitapçı dükkanı işletiyor. Tam hayallerimdeki gibi :) Arkadaşları Avery ve Hope ile kardeş gibiler. Genel olarak aile bağları, sadakat, nezaket, sevgi, aşk duygularının dozunda verildiği bir sıcacık roman olmuş. Keyifle okuyabilirsiniz.
Ayrıca yeni öğrendim bu kitap üçlemenin ilk kitabıymış. Şimdiden diğer ikisini çok merak ettim. 
KEYİFLİ OKUMALAR


0 Yorumlar