Aklınıza gelebilecek her siteden kitap alışverişi yaptım,yaparım :)
Şimdiye kadar olağanüstü bir problem yaşamadım. Ufak tefek aksaklıklar oldu. Kimileri şikayetler üzerine tabi ki ciddiye alarak bu durumları düzeltme yoluna gittiler. 
Online alışverişi tercih etmemin sebebi hem ekonomik olması indirimlerin ve kampanyaların çeşitliliği sizi daha çok almaya teşvik ediyor tabi :) 
Ama mutlaka gezerken karşılaştığım kitapçılara da uğramayı , kitaplara dokunarak arka kapak yazılarına ve içlerine göz atmadan da edemem. 
En son kitapyurdu.com dan alışveriş yaptım. Hiç aklımda yokken instagramda keşif sırasında görüp dikkatimi çeken bazı kitapları kütüphaneme dahil etmek istedim. O nedenle biraz az ;) Çünkü geçtiğimiz ay esaslı bir fuar alışverişi yapmıştım. Bu arada aylık düzenli alışverişlerde Kitapyurdu.com dan puanlar kazanıyorsunuz ve bunlar biriktikten sonra bedava kitap alabiliyorsunuz bu puanlarınızla. Ve 35 tl.lik alışverişlerinizde aylık yayınlanan kültür sanat edebiyat kitap tahlili AYRAÇ dergisi 1 tl.ye alabiliyorsunuz. Bilmeyenlere duyurulur. Şimdi aldığım kitaplara geçeyim.

👉📚 UMUT MEVSİMİ Dostluk Ekmeği'nin devamı olduğu için arayı açmadan alıp okumak istedim. Hatta Nisan ayında instagramda çok sevgili kitap dostlarımla mini bir fidancık yapıcaz. Kitabı olanları bekliyorum. @hayeldamlasi instagram hesabımdan takip edebilirsiniz ;)


👉📚 VE YARIN instagram keşif bölümünde tesadüfen tanıştım sevgili Gizem Yenikler'in  polisiye-gerilim türündeki kitabıyla. Türk yazarlara tam destek hep destek diyoruz ya hem kadın hem polisiye roman olunca ilgimi çekti. Tess Gerritsen vari olabilir ve 4 kitaplık serinin ilk kitabı. Kendisi de nazik ve ilgili bir hanımefendi 😉


👉📚 KALE adlı kitap ise sevgili şefimiz Ömür Akkor'un @omurakkor un instagram sayfasında dikkatimi çekti. Defalarca okusa bıkmayacağı türde bir kitap olduğunu söyleyince merak ettim. İnsanı anlatan bir kitap yazarı da Saint Éuxpery olunca kitaplıkta yer edinmesi güzel olurdu 😉


👉📚 Vee Ayraç Dergisi bilenler bilir 35 tl lik alışverişlerde dergi 1tl ye geliyor hiç kaçırmam 🏃🏃🏃
.


2 Yorumlar