KİTAP KÜNYESİ

ADI : AKLIN KUŞU UÇSUN
YAZAR : AYŞENUR YAZICI
YAYINEVİ :POSTİGA YAYINLARI
BASIM TARİHİ :
SAYFA SAYISI :
TÜRÜ : ÖYKÜ KİTABI

ARKA KAPAK

Ayşenur Yazıcı'nın ruhunuzdan kaçan bir şeyleri yakalamanız dileğiyle, sonduz hayal gücü ve perilerle yazdığı, itiraf edilmemiş gerçek/dışı hikayeleri okumaya hazır mısınız?

Gerçekliği belirsiz bu hikayelerin ilk sayfalarında, kendinize sormayı akıl bile edemeyeceğiniz soruları şüpheyle soracaksınız. Açıklanması ve kabul edilebilir cevapları olmayan olaylar ve sorular sizi ikna etmek için bu kitapta, satır aralarında saklanıyorlar.

Hayallerinizi köreltmeden, olmayacağına değil nolabileceğine inanarak, aşkla ve hayatı önemseyerek yaşamanız için kurulmuş bu hikayeleri bekletmeyin. 
KİTAPTAN ALINTI

Ne kadar az şeye sahip olunursa, o kadar az sorunu olacağını göremeyenlerle uğraşmaktan içi daralmıştı. 

(S:9)

İçinde bir şeyler çatlamış, oradan yaşam özsuyu yavaş yavaş dışarı uçuyor, küçülüyor, nefes aldıkça halsizleşiyordu. Bunun adının aşk olduğunu biliyordu artık.

(S:28)

Sıkıntıyla ve kaygıyla dolan kalp, içinde merhamet ve sevgi barındıramıyor, çoğaltamıyor , yayamıyordu. 

(S:121)BENCE...

Cuma günü bitirmiş olduğum kitap benim için çok ilginçti. -Mart ayının ilk kitabı olma özelliğini taşıyor ;) -Neden derseniz Ayşenur Yazıcı'yı  yıllarca haber spikeri, program sunucusu, kozmetik alanındaki faaliyetlerden tanıyordum. Kalemiyle ilk kez tanıştım. Bu kitap haricinde 13 kitabı daha var. Siz daha önce okumuş muydunuz? Okuduysanız fikirlerinizi yorum kısmına bekliyorum.

 ✒✒✒✒✒✒✒✒✒✒✒✒✒✒✒✒✒✒✒✒✒✒

 Kitap toplam 6 farklı hikâyeden oluşuyor. Ortak noktaları ise gerçek olaylardan oluşuyor hissi verip öyle bir yere geliyor ki gerçek dışı birçok etkene maruz kalan hikâyelerin sonunu merak ediyorsunuz ve bu da bir an önce kitabı bitirme isteği doğuruyor içinizde. İçlerinde beni iki tanesi diğerlerinden daha çok etkiledi. Doğaüstü güçlere, mistik olaylara ilginiz varsa bu kitabı da bir solukta okuyacağınıza garanti veririm.
Ve ilgimi çeken öykülerde aşk'ın ne kadar ölümcül olabildiğini görüyorsunuz. Bence aşk diye bir şey yoktur, ya da vardır ama rüzgar gibi geçer ;)KEYİFLİ OKUMALAR

3 Yorumlar

 1. Cok severim Aysenur hanimi. Kitabi da güzeldir.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de bu kitabıyla tanıştım kalemiyle ve okumaya devam edeceğim çok beğendim.

   Sil
  2. Ben de bu kitabıyla tanıştım kalemiyle ve okumaya devam edeceğim çok beğendim.

   Sil