Merhabalarrrr,

Blog dünyasında keyifler nasıl bakalım :)
Nisan ayından bu yana çok ilgilenemedim blogumla , zaman ayırıp bilgisayarın başına oturmak kısmet olmadı , instagramda daha aktifim sonuçta elinizin altında telefon kolay oluyor :) @hayeldamlasi instagram hesabımdan beni takip edebilirsiniz :)ama buranın tadı ve yeri ayrı. İnşaallah en kısa zamanda eski aktif dönemlerime dönebilmeyi diliyorum ;) 

Temmuz ayında kitapyurdundan her ay gelenekselleşen :) kitap alışverişimi paylaşayım çabucak sonra oğlumu yaz okulundan almaya gideceğim sonra beraber aktiviteler ve Yelda'dan bir süre daha haber alamayacaksınız. Aslında geçtiğimiz aylarda hem Kitapyurdu hem Okuoku , Eganba ,D&R, İdefix alışverişlerim oldu ama paylaşmaya fırsatım olmadı. Okuyorum , pişiriyorum, işliyorum, geziyorum :) :) ama yazmaya fırsat bulamıyorum . Eh idare ediverin biraz benim gibi olanlar halimden anlar diye düşünüyorum :)


Bu ay 2 adet İskender Pala kitabım var---------- Biri OD aslında ben de vardı fakat kime verdiğimi unuttuğum ve kitabım gelmediği için bir kez daha aldım bir Yunus Emre hikayesi çünkü her daim okurken huzur bulduklarımdan. Diğeri ise AŞKNAME okuyunca yorumlayacağım. 

Bu arada son iki ayın kitaplarına tek tek inceleme yazısı yazamadım fırsat bulursam onları da ara da paylaşacağım ama toplu paylaşımlarımda konularına dair ve kısa bir yorumumu ekledim. 


Çimen Erengezgin'in VAY BAŞIMA YOGA GELENLER kitabı arkadaşlarım tarafından çok tavsiye edildi, kayıtsız kalamadım. Tam kişisel gelişim diyemeyiz romansı bir tatta yoga ile ilgili bilgiler verilmiş. Onu da okuduktan sonra geniş bir yoruma yer vereceğim. 


Ve tabii ki AYRAÇ dergisi edebiyat, kültür,sanat, kitap incelemelerinin olduğu kolay taşınabilir boyutta okuması keyifli dergiyi de sepete atmadan edemedim. 


KEYİFLİ OKUMALAR 


haYELDAmlası kitaplığı

4 Yorumlar

 1. Harika kitaplar almışsın arkadaşım. Özellikle yazın bloglar ihmal ediliyor nedense. Buna ben de dahilim. Sıcaklarda bilgisayarı açıp yazı girmek zor geliyor:)) Vay Başıma Yoga Gelenler çok güzel bir kitap . Yenı bitirdim. İskender Pala zaten harika. Od kitabını ben de alacağım. Sevgiler:))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim Nilüfercim. Gerçekten yazın zor ama ben de bu aralar biraz ihmal ettim. Bilgisayar bozuldu tamire gitti falan araya zaman girdi. Telafi ederim inşaallah :)

   Sil
 2. Aşkname güzel bir kitaptı. İçinde gerçekten etkileyici aşklar var. Od bende uzun zamandır okunmayı bekliyordu. Yaz Okuma Şenliği listeme eklediğim için üç ay içinde okuyacağım. Hakkında hep iyi eleştiriler okudum, çok merak ediyorum :-)

  Blogunla daha sık ilgilenebilmen dileğiyle. Sevgiler :-)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Şule hanım evet bazı aksilikler, yazın gelmesi, üstümüze çöken rehavet derken biraz ihmal ediliyor ama ilk gözağrım olduğu için diğer sosyal medya hesaplarına yedirmem :) Od bir yunus Emre hikayesi. Bakalım neler öğreneceğiz, yine yeni yeniden. Aşkname ise *heraybiriskenderpala kitap fidanımızın önümüzdeki aylardaki kitabı şimdiden alayım dedim :)

   Sil