Şuraya güzel bir kitap alışverişi bırakayım 😉Sevgili blogger dostum 👉👉Şulecim  en sevdiğin postlardan biri biliyorum 😉@kitapyurdu ndan cuma günü  gelen kitaplarım ve Ayraç dergisi Ağustos sayısı. 


Hürriyet Kitap Sanat ekini biliyorsunuz artık, her cuma günü gazetenin hediyesi.
@221bdergi dergisini marketten aldım ben ekmek almadığım için su almaya gitmiştim 😅😅  neyse sulandırmayayım 😄 .
.
.
👉👉👉👉 221b dergisinde bu sayıda George Simenon dosyası vardı ben de yazarla tanışmak için Bella'nın Ölümü adlı kitabını sipariş verdim ama cep boy ibaresi yoktu 😡 olsa istemezdim. Hiç sevmiyorum cepboyları . Her ne kadar çantada taşıma kolaylığı olsa da kitabı elime aldığım zaman doldurmalı 😏
.
.

👉👉👉 Polisiye yazarı Doruk Ateş'in önerisiyle Esmahan Akyol'un kalemiyle tanışmak için Kitapçı Dükkanı en kısa zamanda okunacak 😉Polisiye türde kitap. 
.
.
. 👉👉👉 Ayşe Erbulak'ın son çıkan kitabı olan Cinayet Sınıfı Başkanı'nı aldım ve yazarın kitaplarını tamamladım 😉 .Bu kitabının önceki polisiye kitaplarından farkının gerilim dozunun oldukça yüksek olması .Merakla sıranın ona gelmesini bekliyorum. 
.
.👉👉👉 Agatha Christie'nin 👉Mary Westmacott takma adıyla yayınlanan 6 tane aşk 💕 romanı olduğunu biliyor muydunuz? Hemen sevgi ve 💗 Pembik romanlarını denemek için bir tane de ondan aldım👉 Sevginin Bağladıkları. 81 polisiyeden sonra bakalım nasıl gidecek 👋
.
.
.
. 👉👉👉 veee haftasonu gazete eklerinin önerdiği Feng Shui adlı Zeynep Akçay'ın kitabını ise meraktan aldım. Yaşadığımız çevrenin, oturduğumuz mekanın ruh halimizi nasıl etkilediğini, değişime nereden başlamamız gerektiğine dair yazıları okumak için sabırsızlanıyorum. Çünkü benim düşüncem de bu yönde. O nedenle çok uzun süre bir yerde kalamıyorum ve şu anda kendime şaşıyorum. Taşınma zamanım geldi 🙆Veeeee tabii ki de çok uzaklardan bu ayın başında kutladığım doğumgünü hediyelerim sevgili kitapkurdudostum Derya Ablamdan . Gönlü zengin , eli bol lezzetli ablacım en güzel kitapşarı sıcacık doğumgünü kartıyla kitapyurdu.com dan yollamış. Koymasam olmazdı 😉

haYELDAmlası kitaplığı

Instagram  @hayeldamlasi
Facebook    @Hayeldamlası Kitaplığı

6 Yorumlar

 1. Öncelikle geçmiş doğum günün kutlu olsun. Nice güzel yıllara :) Agatha Christie'nin aşk romanları olduğunu bilmiyordum. Ortaya nasıl hikayeler çıkmış gerçekten merak ettim şimdi. İyi okumalar :)

  YanıtlaSil
 2. Çoook teşekkür ederim :) Ben de bundan yaklaşık bir ay önce bir gazetenin haftasonu kitap inceleme ekinde gördüm ve merak ettim. Takma isimle bakalım eminim polşsşyenin kraliçesi burada da tahtta nasıl görücez ;)

  YanıtlaSil
 3. Alışveriş yazılarını okumayı seviyorum, sizin yazınızı da keyifle okudum. Umarım siz de aldığınız kitapları zevkle okursunuz :))
  Ayrıca Agatha Cristienin romantik kitapları olduğunu hiç ama hiç bilmiyordum, şaşırdım öğrenince :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim :) Ben de bilmiyordum okkuyunca çok şaşırmıştım. Ve bir tanesini denemeye karar verdim umarım polisiyeler kadar zekice kurgulanmıştır ;)

   Sil
 4. Hhahaha yazının başlığını okuyunca "En sevdiğim yazılar kitap alışverişi yazılarıdır" diye yorum yazarım diyordum senin yazını gördüm. Kalp kalbe karşı :-)

  Geçmiş doğum günün kutlu olsun.

  Kitapların hiçbirini okumadığım için yorum yapamayacağım. Senin yorumlarına göre ben de okurum belki. Livaneli'yi kesin okurum ama :-)

  Hepsini iyi günlerde okuman dileğiyle canım :-)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çoook çok teşekkür ederim :) hepsini bir anda yutmak istiyorum hahahah ama ne mümkün okudukça girerim artık ;)

   Sil