BİR KADIN NASIL BÜYÜR ? Sizce .... Bence bir kadın zaman içinde yaşadığı ve yoğurulduğu acılarla büyür ve olgunlaşır. Kitabı elime ilk aldığımda aşk romanı olacağı belliydi ama kitabın bütününde -----+18 😉lik vakalar  olsa da ----- hayatınız boyunca size rehber niteliğinde olacak nasihat, öneri, ders siz nasıl adlandırırsanız , öyle güzel verilmiş ki. Baştan sona keyifle okudum. 

Dış güzelliğin bir yerden sonra artık insanı tatmin etmediği ikili ilişkilerde o ilişkiyi canlı tutacak, insanların birbirine olan sevgi , saygı, sadakatlerini daim kılacak olan iç, ruh, kalp güzelliğinin daha önemli olduğu altı çizilerek anlatılmış. Konusuna girmeyeceğim alt satırlarda ARKA KAPAK başlığı altında konusunu sizlere kısaca aktarıyorum. 

Yazarın ilk okuduğum kitabı idi ve sonrasında instagram hesabına ve internette yaptığım araştırmalarda gördüm ki yazar birçok yerde ya kendini anlatmış ya da esinlenmiş olduğu taraflar var romanda elbette kurgu itibariyle farklı yerlere de götürmüş olabilir ama yazarı gördüğünüzde kitabı da okursanız ne demek istediğimi anlayacaksınız. 

HOLLY ve LOGAN'ın sıradışı, eğlenceli, komik, yer yer hüzünlendiren 💖💓aşk'ını okuyun bakalım siz neler düşüneceksiniz bu ikili hakkında. 
Bir de evlere şenlik Tina, Amanda,Chase var ki ikilinin arkadaşları tadından yenmez ;) Kıskandım 😃

BENİM BEĞENMEDİĞİM 

EVEEEET her kitapta olan yazım, imla hataları maalesef vardı, hiç olmasın dediğim ama karşımıza mutlaka her kitapta çıkan şu ana kadar olmayana rastlamadım. Ama bundan da kötüsü anlam, ifade karışıklığı, hatası insanın kafasını daha çok karıştırıyor. Okumayanlar için burada yazmayacağım bakalım bulabilecek misiniz? Birkaç sayfa arayla tutarsız ifadeler anlam karışıklığına ve benim geri dönüp tekrar okumama sebep oldu bu da dikkatimi dağıttı doğrusu. Allah'tan son sayfalara doğru gerçekleşti de kitabı dahi bırakabilirdim yani o derece beni çok rahatsız ediyor böyle durumlar. 


Siz de durumlar nedir bu konuda?

💭💭💭

#kitaptanalinti
.
“Bir şey doğru olamayacak kadar iyi görünüyorsa çoğu zaman DOĞRU değildir.”

.

ARKA KAPAK
Aşk üzerine eğlenceli, maceralı sapasağlam bir roman…


Hem zeki hem güzel bir kitap-People

Holly 32 yaşında dul kalmayı beklemiyordu. Bu kadar şişmanlamayı da!
Kocası Bruce’a kanser teşhisi konduğunda aşırı yemeye başlamıştı, onun ölümünden sonra da her zaman güvenebileceği tek şey, yemek oldu. Ama artık fazla kiloları başına bela…

Çünkü uçakta yanına bir “Adonis” düştü. Profesyonel sporcuların kişisel koçu Logan Montgomery.

Logan başta Holly’den pek hoşlanmasa da, özel durumunu anladı ve onu zayıflatmayı önerdi. Holly de bu küçük mucizeye tutundu.

İşte hikâye de böyle başladı…

Logan’ı bile şaşırtan bir fiziksel değişim geçirdi Holly: Artık o zayıf bir kadın. İkilinin asıl yoğun ve terli çalışmaları da artık spor salonlarında değil yatak odalarında…

Logan’ın kafasında da yabancısı olduğu bir soru: Dış görünüş her şey midir?

Ya sonra? Sonrası da sayfalar arasında…
KİTAP KÜNYESİ

KİTABIN ADI:  BİR KADIN NASIL BÜYÜR
ORİJİNAL ADI : BIG GIRL PANTIES
YAZAR : STEPHANIE EVANOVICH
ÇEVİREN: ŞEN SÜER
YAYINEVİ: DOĞAN KİTAP
TÜRÜ: AŞK / MACERA
SAYFA SAYISI: 328
BASKI YILI 2014


YAZAR HAKKINDA *

Stephanie Evanovich, New York Konservatuvarı’nda Tiyatro Sanatları okudu. Çeşitli doğaçlama topluluklarında oyunculuk yaptı, küçük bütçeli birkaç filmde oynadı; bütün bunlar kariyerinin en önemli bölümüne yani iki oğlunu büyütme işine hazırlık niteliğindeydi. Şu sırada bütün vaktini yazarlığa ayırıyor. Ayrıca tekvandoda siyah kuşak sahibi bir spor düşkünü.


*Bu bilgi Doğan Kitap web sitesinden alınmıştır.


haYELDAmlası kitaplığı
keyifli okumalar

2 Yorumlar

  1. Doğan Kitap'ı eskiden severdim ama artık kitap basımlarını beğenmiyorum. Hem çok kalitesiz kağıt kullanıyorlar hem de, senin de dediğin gibi, bir sürü yazım hatası yapıyorlar. İnsan verdiği paraya göre daha iyi bir kalite bekliyor. En azından kitabı beğenmişsin.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Sana katılıyorum kalitesiz kağıtlar kapak daha kalın olamsı gerekirken nerdeyse kağıtlarla aynı incelikte. Bazen iç sayfalarda arka sayfadakilerle karışıyor yazılar . Ama en azından senin de ifade ettiğin gibi hikayeyi beğendim :)en büyük kazanımım da o oldu

      Sil