Merhaba,

Bugün kutu kutu mutluluk diye başlık attım :) Sürprizlerden hoşlananlar ya da şimdi giderek neredeyse her kategoride - bu da daha geniş kitlelere hitap ediyor demektir- kutularda hazırlanıp, kutu değerine uygun fiyat biçilerek kişilerin hem kendilerine hem yakınlarına hediye anlamında sürprizlerle mutluluk dağıtmasının farklı bir yolu.
Zeki bir girişimcinin bulduğu bu yoldan bir baktım herkesler gitmeye başlamış. Böyle olunca arz-talep meselesi baabında seçici olmak ve size hitap etmesi gerekiyor.

Kozmetik, moda,aksesuar,kitap,çocuk aktiviteleri için hazırlanan ya da teması önceden bildirilen ama kutu içeriği gizli tutulan kutular, tamamen sürprizli kutular ve de kutu içeriği önceden açıklananlar olmak üzere ayrılıyor . Ben merak ettiklerimi alıp denerim, memnun kalırsam 3,6,12 aylık abonelik yapan bir miktar daha uygun fiyata gelen şekilde sitemler de var ya da yok ben almak istediğim zaman sipariş veririm derseniz de her ay ödemenizi yapıyorsunuz, önceden belirlenen tarihlerde kargoya veriliyor.

Daha önce Lilakutu ve Vanilya Club'tan'dan aboneliklerim vardı kozmetik, makyaj, cilt,saç bakımı,parfüm v.b. ürünlerinden deneme boyu bazen de orijinal boylarından gelirdi. Severdim o zamanlar kendimi şımartırdım yani :))) Sonra lilakutu aşamalarla kutu olayını kaldırdı, vanilyaclub hala devam etmekte. Daha önceki paylaşımlarımdan ulaşabilirsiniz.

Bikutumutluluk önceden belirlenen temalarda hediye, kart, dergi v.b. sürpriz hediyeler , motto kartlarıyla geniş bir kitleye hitap ediyor. Ve bir diğer tarafı da kutu almak istemezseniz mağaza bölümünden sevdiğiniz ürünlere ulaşıp istediğiniz şekilde alışveriş yapabiliyorsunuz. Bikutumutluluk paylaşımlarıma da daha önceki postlarımdan ulaşabilirsiniz.

Bugün size Birkutukitap alışverişimi paylaşacağım. Her ay normalde 3 kitap , ayraç, sürpriz bir hediye içeren kitap kokulu kutumuzdan Eylül ayında biri bu ayın hediyesi olmak üzere 4 kitap , iki ayraç ve iki etiket çıktı. Ben daha önce fiyatları sitelerden inceledim ve alacağım bir kitap ta bu kutu içeriğinde olduğu için kendimi bu ay ödüllendirdim :) 😉 Bu kutunun farkı içeriği görüp ona göre sipariş verebiliyorsunuz .

Diğer kitap içerikli kutu hizmeti ve aboneliği olan şimdilik benim bildiğim iki site daha var 

👉👉 Buyuluhazine.com ve 👉👉Puhukutu.com 

Ekim ayında Büyülü Hazine'den ilk kutumu sipariş ettim, ben de sizler gibi merakla bekleyeceğim. Gelir gelmez paylaşacağım ;)

2 Yorumlar

  1. Bu kutu olayını ben de seviyorum ama şimdiye kadar almaya cesaret edemedim. Ya hoşuma gitmeyen şeyler çıkarsa ya verdiğim paraya acırsam dedim. Sanırım bir risk alıp denemem gerekiyor. Kutuların geldikçe paylaşmanı bekliyoruz. Bize fikir verebilirsin :-)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Evet gerçekten riskli bir durum, verdiğin paranın karşılığını alamadığın zamanlar da oluyor. Artık orada da denemek istediğin bir kategori ise riski göze alacaksın :) Ama bugünlerde bayağı bir revaçta bu tarz kurulumlar. Özellikle bakıyorum çoğu bu sene yaz aylarında faaliyete başlamış . Zamanla göreceğiz kim kalacak kim gidecek. Büyülühazine kutum da yolda yarın öbürgün elime geçince hemen paylaşacağım ;)

      Sil