Yummmmmy miss gibi çikolata, pasta, lavanta kokan bir roman #okudumbitti. Pembik, aşk kokan 💕
yolculukta bitirdiğim, insanı güzel hayallere sevk eden bir hikayeydi. Az sonra kısaca konusundan bahsedeceğim. Ama öncelikle başkarakter isimlerinin oldukça fazla tekrarlanması ve çikolata üzerine oldukça fazla yoğunlaşıp bazı yerlerde abartılı bir şekilde okuyucuya aktarılması biraz 💤sıkıcı geldi bana. Yer yer tıkansa da arada kurtarmalık noktalarla gidişat sağlanmış. Türün meraklıları keyifle okuyabilir. Çok beklenti olmaksızın😉tabii ki.
.
Magaline teyzeleriyle beraber uzun yıllardır adanın sembolü olan Sihirli Tatlar'da eşsiz sıcak çikolatalar hazırlamakta.
.
.
Derken Lyonnes dünyaca ünlü makaron ve pasta markasının 5.kuşaktan temsilcisi Philippe Lyonnes sokağın başına mağaza açmaya karar verirse ne olur sizce?


💜💟💑🎈🎈🎈🎈
.
.

Tatlı bir rekabetle başlayan çekişme AŞK'A 💖💖 doğru yol alır mı?
..

..

Kitabı okumak isteyenler için burada noktayı koyuyorum😉💘💘
TAVSİYE ➔➔➔➔ Kitabı okurken mutlaka ama mutlaka yanınızda yada buzdolabınızda çikolata, makaron, pasta türevleri bulundurun. Aksi takdirde bulamazsanız kitabı yersiniz 😄😄😄😄😄

ARKA KAPAKSihirli Tatlar’a hoş geldiniz!

Magalie Chaudron, büyüleyici vitriniyle nam salan Sihirli Tatlar’ı, iki teyzesiyle birlikte işletmektedir. En ünlü tarifi olan sıcak çikolatayı küçük, mavi mutfağında hazırlayan Magalie, onu içecek olan kişiyi düşünüp içine bir dilek üfleyerek servis etmeyi bir alışkanlık hâline getirmiştir. Sokağın diğer ucuna, dünyaca ünlü pastacı Philippe Lyonnais taşındığında işler biraz değişir. Magalie ve Philippe arasında anlamlandırılamayan bir çekişme başlamıştır. İşin ucunun nereye gideceğini ise kimse tahmin edemez. Çekişmeler yerini duygulara bıraktığında ise, hayata karşı güveni hatrı sayılır bir şekilde kırık olan Magalie’yi aşka inandırmak düşünüldüğü kadar kolay olmayacaktır.KİTAP KÜNYESİ

KİTABIN ADI:  UMUT DOLU DİLEKLER
ORİJİNAL ADI : CHOCOLATE KISS
YAZAR : LAURA FLORAND
ÇEVİRMEN: GÖKÇE MÜDERRİSOĞLU AKTAŞ
YAYINEVİ: YAKAMOZ YAYINLARI
TÜRÜ: EDEBİYAT / ROMAN
SAYFA SAYISI: 408


BASKI YILI : 2017

😉😍💜🍰0 Yorumlar