Geçen ayki yazımda kutu kutu hazırlanan projelerden bahsetmiştim👉👉 TIKLAYIN... ve deneyimledikçe sizlere bahsedeceğimi belirtmiştim ;) İşte geldim burdayım ve bu ay sizlere BÜYÜLÜ HAZİNE  kutumdan bahsedeceğim. Aslında fotoğraflar anlatıyor bu büyülü dünyayı 😉 Sürprizleri severim o nedenle yine geçen ay tanıttığım Birkutukitap.com'dan farkı bu kutunun içeriği elinize geçmeden kutuyu açmadan haberdar olmamanız 👍

Şu noktayı da belirtmek isterim kutu geldiğinde meraktan hemen açtığım için dış cephesini göremiyorsunuz. Herhangi bir zarar gelmesin diye tabir-i caizse pıtırcıklar var ya 😁😁 onlarla sarılıydı zor açtım valla 😂


Gelelim Kutumuza ;


Kutuyu açtığımda öncelikle misssss gibi bir koku yayıldı ortama ( nedenini az sonra göreceksiniz ) ;)

Bu ayın teması "OYUN" olduğu için son dönemlerde çıkmış yeni bir kitap ve bu konsepte uygun sürpriz hediyeler beni bekliyordu.


Alt fotoğrafta dikkat ederseniz kitap kesekağıdına sarılıp  iple bağlandıktan sonra üzerinde "Büyülü Hazine" yazılı bir mühürle damgalanmış, ilk açan siz oluyorsunuz paketi, very special 😉 ne dersiniz?Bir kartta kutu içeriği hakkında açıklaması olan bir yazı sizi karşılıyor önce.

Hem anahtarlık olarak  kullanabileceğiniz minik bir küp oyunu çıkıyor. Böylelikle oğluşu kurslarda beklerken zamanı geçirmek için sıkılmadan oynacağım bir oyunum oldu ;)

Üzerinde kupa kızının olduğu 2018 yılını da kapsayan ajanda-takvim diye adlandırabileceğimiz bir not defteri var , çantamın olmazsa olmazı 👍

Sol altta gördüğünüz işte kutu açıldığında ortama mis gibi koku yayılmasının sebebi olur kendileri, gökkuşağı gibi ,kapaklı kutusunda bir mum, bayıldım. 

Kitabımız ise; Yabancı Yayınlarından geçtiğimiz ay içinde çıkan WAR CROSS bol aksiyonlu -kitabı okuyan arkadaşlarımın yorumlarından biliyorum- adrenalini yüksek macera içeren bir kitap olduğunu duydum ve merak ederken alsam mı almasam mı bu ay sepete atayım derken BÜYÜLÜHAZİNE'mden çıktı, çok mutlu oldum tabii ki ."LET'S PLAY" yazan bir ayraç arkasında büyülü hazinenin logosu var.

Yalnız soldaki kapı uyarı yazısına bayılldım, 😆😆😆 Bundan sonra kitap okumak için odama çekildiğimde bu uyarıyı kapı tokmağına asacağım 😉😈 Beni rahatsız edenlerin başına geleceklerden ben sorumlu değilim hahahahahahah

OYUN KUTUSU VE DAHA FAZLASI İÇİN BÜYÜLÜ HAZİNE Yİ ZİYARET ETMEYİ UNUTMAYIN 😉

2 Yorumlar

  1. Ne güzel hediyeler. Özellikle mumum kokusunu çok merak ettim.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Güzel kokulara karşı duyarlı biri olduğumdan mumun kokusu hakkaten büyüleyici bir etki bıraktı kendimde. Kutuyu açtığım zaman kokunun yayılmasından anlamıştım o derece :)

      Sil