EKİM ayının geleneksel Kitapyurdu alışverişi ve bu ay BKM kitaptan da ekstra bir alışveriş ile iki ayrı siteden tam memnuniyetle kitap alışverişlerimi tamamladım. 
Kasım ayında biliyorsunuz sağ yan tarafta link verdim 4-12 Kasım 36.İstanbul Tüyap Kitap Fuarı'nda olacağız 😆😆😆😆 o nedenle kitapyurdu haricinde alışveriş yapmam diye düşünüyorum 😉BKMKİTAP.COM 👉👉👉👉


GO VE HEP KİTAP yayınlarını merak ediyordum polisiye, gerilim, macera türündeki romanları yayınevleriyle tanışmak için aldım. 
Kabir'de İlk Gece 4 kitaplık bir seri bu kitabını da alarak 3'e tamamladım sonuncuyu da inşaallah en kısa zamanda alacağım. 

Aslında öyle güzel merhamet, kolaylık, sevgi dolu bir dinimiz var , zaman zaman düşünürdüm yaşam koçu deyimi son yıllarda hayatımızdaki yerini aldı. Ama Rabbimin bizden istediklerine göre yaşamımızı donatsak zaten herşey güllük gülistanlık olur diye düşünmekteyim. Ve zaman zaman kendime tekrarladığım bir söz dizimi 👉👉Müslümanın Yaşam Koçu Kuran'dır diye kitap olarak sitede tesadüf edince hemen almak istedim. KİTAPYURDU.COM👉👉👉👉


Maneviyat dolu kitapları okumayı çok seviyorum ve huzur buluyorum. ALLAH BÜYÜK kitabını görünce ve kapaktaki kelebek figürünün de kolye olarak hediye geleceğini gördüğümde hiç düşünmedim. Hastalıklarımızı bilip, bilinçli bir şekilde beslenme ve yaşam biçimimizi düzenlemek o hastalıkla kolay başa çıkılmasını sağlayan en önemli noktalardan biri. O nedenle sağlık dizininde ROMATOİD ARTRİT kitabını görünce almak istedim. 

AYRAÇ DERGİSİ her zamanki aylık rutin kitapyurdu alışverişinin ayrılmaz bir parçası. 

Bu da sevgili oğlum için aldığım evde çalışmak için test kitabı. Öğretmen bir arkadaşımın tavsiyesi ile aldım. Zevkle çözmeye başladı bile. 


HAYELDAMLASI KİTAPLIĞI6 Yorumlar