Öyle bir aşk düşünün ki;  kendinden önce seni düşünsün , hep bir adım daha önde olsun 👉yeter ki sen güvende ol 💗

İşte bu öyle bir sevda Yiğit ve Selen'in aşkı insomnia ve parasomnia hastası olan iki güzel insanın tanışıp , ilişkilerinin nasıl ilerlediğini adım adım okuyorsunuz.Okurken hissediyorsunuz 👉👉 ve itiraf edeyim siz de Selen gibi ya da Yiğit'inin ona hitap ettiği Peri'si gibi tarafından sevilmek istiyorsunuz.

Her ikisi de geçmişte çok büyük acılar yaşamış, sevdikleri insanlardan darbe almış yaralı iki insan. Ve bunun sonucunda yakalandıkları çaresiz gibi görünen yukarda saydığım rahatsızlıkları mevcut. Bazen üst üste gelen insanı derinden sarsan olaylara vücudumuz tepki verir. Bu güzel iki insan da böyle yakalanır bu hastalıklara. 

Bu romanda umut var, aşk var, fedakarlık var, sevgi var, tutku var, anlayış var......... 

Geçmiş ve şimdiki zaman aralığında gel-gitlerle anlatılıyor. Benim önce bir gardımı alarak okumaya başladığım bir tür ,fakat geçişler insanı rahatsız etmeyecek düzeyde, gayet anlaşılır olmuş. Tarih, yer, kimin gözünden anlatılıyor ise isimler başlıklarda belirtilmiş. Elinize aldığınızda bitirmeden bırakmak istemeyeceksiniz. 

Kitabın içerisine yayılmış mitolojik hikayeler,öğeler, isimler, anlatılar var ama gözünüzü korkutmasın. Romana ayrı bir çekicilik katmış. Ve sebebini de okurken akışta buluyorsunuz.


Yazarın kitapla ilgili röportajına 👉
http://www.oncevatan.com.tr/roportaj/gulbahar-sagir-yureklere-aski-fisildadi-h114401.html linkinden ulaşabilirsiniz. Bu arada müjde mi de vermeden olmaz ; Yazarın Ocak ayında yeni kitabı çıkıyor , duyurulur 👍 😉
ARKA KAPAK 


İnsomnia hastası bir adamla , uyurgezer bir kadının  yollarının aşkla kesişmesi... Bazen hayatta açıklayamadığımız olayların olduğu ve bir gücün hayatımıza nasıl yön verdiğini gösteriyor“Fısılda”.Umudun,fantastik hayatta da, gerçek hayatta da tek ilaç olduğunu anımsatırken “Fısıltılara kulak ver!” diyor adeta.

“Biri oturuyor yanıma birden.Şeker kokulu,ufak tefek,dünya güzeli bir kadın bu.
Bir an nefessiz kalıyorum.Acaba kalkıp yandaki boş banka mı gitsem?
Sihir sesini duyuyorum birden. Unut diye fısıldamıştı meleklerim kulağıma oysa.Gerisini anlamıyorum,sadece son cümlesi kalıyor aklımda.Ama hatırlıyorum,inadına...”KİTAP KÜNYESİ

ADI: FISILDA
YAZARI: GÜLBAHAR KURTOĞLU
TÜRÜ: ROMAN / AŞK
YAYINEVİ: AYZIT YAYINLARI
SAYFA SAYISI: 144
BASKI YILI: 2017
haYELDAmlası kitaplığı

2 Yorumlar

  1. Kitabı yeni bitirdim ben de . Çok hoş bir kitaptı, yazarın tarzını sevdim.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Beni de etkiledi, darısı diğer kitaplara diyelim mi Nilüfercim ?;)

      Sil