Kasım ayının ilk kitabı #okudumbitti . Türü #Gerilim olmasına rağmen beni hiç germedi nedense o duyguyu bulamadım. Tekdüze bir anlatımı vardı.  Gerildiğim tek nokta kitabın içerisinde tam konuya giriyor dediğim noktada 2 sayfa ondan yaklaşık yirmi sayfa kadar sonra da 2 sayfası daha eksikti maalesef @hep_kitap yayınevine ait olan kitabı  @bkmkitapcom dan almıştım  ekim ayında ve hem bu nedenle hem de konu itibariyle hayal kırıklığına uğradım.

Yayınevine bir şans daha vericem tek bir kitapla değerlendirmek istemiyorum.


GERÇEK ve GERÇEKDIŞI kurgunun iç içe geçtiği maalesef adrenalin düzeyinin artamadığı bir kitap olmuş.


  Hikayenin çoğu yolda geçiyor karşılıklı birbiriyle ilgisi olmayan diyaloglar. Hikâyeyi anlatan kadın kahraman (adı yok) hikayenin başkahramanı olan Jake'in kızarkadaşı. Ve Jake ailesiyle tanıştırmaya götürüyor kızarkadaşını. Evde anne-baba ile geçen diyaloglar var ve dönüş yolunda asıl hikayenin girecek dediğimiz candamarı olan okul binasında herşey olup bitiyor. 
 Tuhaflıklar en başından beri seziliyor ama kurgu bir türlü bağlanıp herhangi bir yere varmıyor , sırf merak ettiğim için okudum. #tavsiye edemeyeceğim. Ama renkler ve zevkler tartışılmazdır, siz karar verin .


KİTAP KÜNYESİ

KİTABIN ADI: HERŞEYİ BİTİRMEYİ DÜŞÜNÜYORUM
ORİJİNAL ADI: I'M THINKING OF ENDİNG THİNGS
YAYINEVİ: HEP KİTAP
YAZAR: IAIN REID
ÇEVİRMEN: BEGÜM KOVULMAZ
TÜRÜ: GERİLİM
SAYFA SAYISI: 182
BASKI YILI: 2016


haYELDAmlası kitaplığı
keyifli okumalar

0 Yorumlar