EVET TARİHTEN DE ANLAŞILACAĞI ÜZERE GECİKMİŞ BİR YAZI 😏
Hemen bunu da şöööyle bırakayım sonra gelsin sıcak okumalar diyelim mi ? İnşaallah :)

Yılın son kargoları ve benim için ayrı özel bir yeri var. Neden derseniz ? Hemen açıklık getireyim 😉Efendim bilirsiniz kadınlar gün yapar, altınıdır, böreğidir,çöreğidir diye. Heh biz de onu baz aldık sevgili kitapkurdudostlarımızla. Dedik ki az kalorili olsun, altın gibi de pahalı olmasın, e herkesin jeti yok ki her ay il il gezelim . Biz de kendimize uyarladık ve kimde hangi kitap var ,yok artık bilmiyoruz pişti de olmamak için kitap paraları toplanıyor efendim, herkes kendi istediği kitapları alıp afiyetle 😋 pardon keyifle okuyor. İşte kitaplarımın hikâyesi. Yani bunlar kitapdostlarımın bana hediyesi olarak tarihe geçecek. 

FOTO 1 ➡➡ @okuoku1 siparişim. Hasarsız, vaktinde geldi. En sevdiğim serinin ilk iki kitabı indirime girince dayanamadım aldım. Ayraçları ve nereden biliyorlarsa 🤗 şekersiz kahvemle beraber kütüphanemi şenlendirdiler. 
FOTO 2 ➡➡ @kitapyurducom siparişim. Dergilerde indirimde olduğu için kampanya dahilinde sepete attım. İstediğim kitaplarla beraber. 


FOTO 3 ➡➡ MESNEVİ uzun zamandır alıp okumak istediklerimden. Fuardan almadım, ciltli olsun, kütüphanemde güzel dursun diye ammaaa velâkin paketleme iyi olmasına rağmen kitap hasarlı olarak gönderilmiş. Daha dikkatli olmalarını beklerdim @kitapyurducom 'ndan. Çünkü düzenli olarak alışveriş yapîyorum. Ama Ocak ayında değiştireceğim gibi görünüyor. Çünkü kendilerine birkaç kez yazdığım halde geri dönüş yapmadılar. Ucuz olması böyle özensiz davranmalarını gerektirmiyor !!!!!!!!
.
HAYELDAMLASI KİTAPLIĞI

2 Yorumlar

 1. Kitap Yurdu'ndan geçen sene yaptığım iki alışverişte de hasarlı kitap gelince alışveriş yapmayacağım demiştim ama fiyatları çok uygun olduğu için dayanamadım, yine oradan alıyorum. Umarım ikimiz de bir daha böyle bir sorunla karşılaşmayız.

  Kitaplarını iyi günlerde okuman dileğiyle. Sevgiler canım :-)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim. Haklısın tüm sitelerde karşılaştırma yaparım ben fiyat açısından en uygunu. Ama bu onlara hasarlı kitap gönderme lüksünü vermez ve ben kaç sefer yazdım bu konuyla ilgili tek bir yetkili geri dönüş yapmadı. Şu ara almayı kestim ama ilerde ne olur bilemem :)

   Sil