Merhaba sevgili blogger arkadaşım Şule ➨➨https://suleuzundere.blogspot.com.tr/ tarafından başlatılan güzel, heyecanlı bir etkinlik. Tek yapmanız gereken okuyacağınız seri kitapları blogunuzdan paylaşıyorsunuz ve yıl sonunda kim hedefine ne kadar yaklaşmış, tamamlamış onu göreceğiz beraberce. Bu tip etkinliklerin en güzel tarafı okuma azmimizi arttırmak. Açıkçası seri kitaplara çok sıcak bakmazdım, belki beğenmeyeceğim, aldığım seri bağımsız okunamayıp illaki devamının okunması gerekiyorsa ya beğenmezsem, okumak istemezsem diye endişelerim vardı. Bazı kitaplarla ve aldığım tavsiye kitaplarla ve önsezilerime de güvenerek eskiye oranla seri kitap okumamı arttırmışken bir de bu etkinliği görünce kaçırmayayım dedim 😉😊
Bir de şuna dikkat ettim seri kitapların çoğunluğu polisiye türünde olanlar.
Öncelikle toplu bir foto ve ardından serilerin tek tek fotolarını altta paylaşacağım sizinle , içinde önceden okuduklarım, seriye başladıklarım ve başlayacaklarım var. Sonradan eklemeler olursa blogumda tekrar aynı başlık altında yazarım 😉


İŞŞŞŞTE BENİM OKUDUĞUM, OKUYACAĞIM SERİ KİTAPLAR ;YÜZLEŞME SERİSİ / GONCA ÇİFTÇİOĞULLARI / DORLİON YAYINLARI

Polisiye, macera, adrenalin, aşk, gizem, heyecan yüklü olduğu söylenen ve tavsiye üzerine aldığım seri 3 kitaptan oluşuyor. İnstagram hesabımda kalabalık bir toplulukla kitap fidanı yapıyoruz. Şubat-Mart-Nisan her ay , 8'inde bir kitap okuyup bitireceğiz. Yorumlarımı blogumdan ayrıntılı veya ig hesabımdan @hayeldamlasi takip edebilirsiniz.

KATİLLER ÇETESİ / J.A. REDMERSKİ / EPHESUS YAYINLARI 

Suç, polisiye, macera, heyecan serisi toplam 7 kitaptan oluşuyor. 6.cısı yolda. Şu anda satışta ilk 5 kitap var ve ben de 2 tanesi mevcut. Hepsini tamamlayıp peşpeşe okumak istiyorum. 

SEYYAH / TERRY HANSEN / MARTI YAYINLARI 

2 kitaptan oluşan seriyi yeni tamamladım. Bu sene okuaycağım inşaallah. Zamanı belli değil. İdam edilen masum bir baba ve buna tanık olan bir çocuktan yola çıkıyor ve sürükleyici bir kitap olduğunu biliyorum. Okuduğum yorumlar olumluydu. 
MEHTAP SOYUDURU ÇİÇEK / EFTALYA KİTAP 

Bu serinin ilk kitabı olan Pedina'yı geçen sene okudum. Güven Bana ise bu ay okuduklarımdan ve 2 kitaptan oluşan seriyi bitirmiş oluyorum böylelikle 😉 Yine polisiye, macera,aşk üçgeninde seyrediyor. Yorumlarıma aşağıdaki linkleri tıklayarak kolayca ulaşabilirsiniz. FİLİZ ŞAKAR  /  MÜPTELA YAYINLARI 

İlk kitap olan Ev Kızı Evren'i geçen sene okumuştum. Bir kızın ev kızlığından nasıl bir casusa dönüştüğünü eğlenceli, heyecanlı bir dille aktarıyor. Devamı olan Has Kız Hazal adlı kitabı ise bu sene okuma planımda olanlardan. 

EV KIZI EVREN yorumu için 👉http://www.hayeldamlasi.com/2017/06/mayis-ayinda-okudugum-kitaplar.html
ŞİMDİLİK BU KADAR EKLENEN OLURSA BLOGUMDA YAYIMLAMAYA DEVAM EDERİM. 


HAYELDAMLASI KİTAPLIĞI 11 Yorumlar

 1. Seyyah serisini ben de merak ediyorum :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tesadüfen aldığım bir kitaptı aslen seri olduğunu fark etmemiştim, sonra ikinciyi de gördüm aldım. Araştırdım hepi topu 2 kitaplık seriymiş. Bu yıl içinde bakalım okuyavcağım, aylık listelerim doluyor :)

   Sil
 2. Keyifli okumalar canım. Yüzleşme serisinde beraberiz. Bakayım ben de evdeki okunmamış seri kitaplara , varsa katılırım etkinliğe :)) Sevgiler canım ...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tamam canım . Beklerim serinin önceden okudugun ve devamını bu sene okuyacaklarını da dahil edebilirsin.

   Sil
 3. Katıldığın için teşekkürler. Seninle beraber etkinlik daha güzel olacak :-)

  Listendeki kitapların hiçbirini okumamışım :-( Seyyah'ın seri olduğunu bilmiyordum, tek kitap sanıyordum. Katiller Çetesi İnstagram'da sürekli karşıma çıkıyor. Yorumunu bekliyorum.

  Hepimize bol okumalar :-)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok tesekkūr ederim canım. Sayende seri okumalarima hız vericem. Vesile oldugun için ben çok tesekkur ediyorum.

   Sil
 4. Bu tarz kitapları okuyamıyorum ben, ilgi alanıma girmiyor bir nevi.
  Bu sene seri kitaplardan napoli kitaplarını okumak istiyorum ama ;)

  Keyifli okumaların olsun ♥

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkūrler, bekliyoruz katilimini, but seri bir seridir. Önemli olan etkilesimde olmamiz. Keyifli okumalarimiz olsun.

   Sil
 5. Seyyah merak ettiğim bir seri. Okuduktan sonra yorumlarını bekliyorum :)

  YanıtlaSil