Herkese kocaaamannn bir Merhaba,
Öncelikle blog yazmaya yıllar önce başladığımda bugünlerde bu tür mutluluklar yaşayabileceğimi düşünmezdim. Sevdiğim yaşama dair ne varsa bildiğim, öğrendiğim, öğrenmeye çalıştığım şeyleri sizlerle buradan paylaşıyorum. Çok güzel dostlar edindim, dostluklar kurdum. Evet evet yanlış okumadınız sanal alemden olur mu dediğinizi duyar gibiyim ben de sizler gibi düşünüyordum ama oluyormuş. Çok güzel kitapdostlarımız var İstanbul'dan ve Türkiye'min tüm şehirlerinden. Arada buluşuyoruz ortak konumuz Kitaplar tabi ama blog yazan arkadaşlarımla da etkileşim halindeyiz. Daha iyi neler yapabiliriz diye??


İnternet derya deniz bir yer evet kötülükleri de var iyilikleri de ... Kaybettirdikleri ve kazandırdıkları da.... Aslında her şey bizim bu mecrayı nasıl kullandığımızla doğru orantılı sanıyorum. Ne verirsen onu alırsın. Doğru ve güzel amaçlarla kullanırsan mutlaka karşılığını alıyorsun. 


Elbette ki tanıdığım ve tanımadığım , henüz keşfedemediğim birçok blog vardır. Bu anlamda http://hepsiblogger.com/ kurucuları çok güzel işlere imza atmışlar ve atmaya da devam ediyorlar. Blogları, bloggerları düzenli olarak sayfalarında tanıtıyorlar. Ve onların sayesinde birçok güzel ve henüz rastlamadığım blogları da takibe başladım. Ve benimle yaptıkları röportaj da sayfalarında yer almakta . Okumak için lütfen linke tıklayın 👉👉http://hepsiblogger.com/hayeldamlasi-yasam-blogu-hepsiblogger-comda/ . 

Siz de blogları keşfetmek ve blog yazarıysanız değerli sayfalarında yer almak isterseniz sitenin kurucularıyla iletişime geçebilirsiniz. 

Görüşmek Üzere ✋ 


Ve sayfamda sağ yan tarafta gadgetlerinden direkt siteye de ulaşabilirsiniz, istediğiniz her AN 😉


haYELDAmlası 

3 Yorumlar

 1. A... duymamıştım bunu. Güzelmiş. Ben de bir göz atayım. Teşekkürler paylaşım için.:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben teşekkür ederim mutlaka göz atın ben severek ve beğenerek ve merakla elbette takip ediyorum :) Hayırlı günler dilerim

   Sil
 2. Bu siteyi daha önce duymamıştım. Hemen inceliyorum. Duyurduğun için teşekkürler :-)

  YanıtlaSil