Merhabalar , dün hikayelerinde (instagram hesaplarında) haziran 2018  kutularının hazırlandığını gösteren birkutukitap bugün elime geçince çok şaşırdım bu hızına ve de çok mutlu oldum. Çünkü daha haziran kutu içeriğini kendi hikayemde paylaşalı 24 saat olmamıştı. Her ay gelen yazın bir senesini dolduracak olan dolu dolu kitap içerikle bu kutuyla tanışmış olmanızı dilerim. 

👉👉https://www.birkutukitap.com/👈👈


Şimdi gelelim kutu içeriğine;


@canyayinlari ndan Pınar Kür'ün kitabı ➨ Sadık Bey . Güzel bir roman gibi görünüyor tanıtım bültenine göz attım. Orta halli ve yaşlı insanların görünen rutin hayatı dışında görünmeyen karanlık taraflarına da değinilerek anlatılmış.
.
@jaguarkitap tan Ödön Von Horváth'ın kitabı ➨ Tanrısız Gençlik . Alman yazarın, kitabında çocukların bile masumiyetlerini kaybettikleri bir çağı anlattığı not düşülmüş tanıtım bülteninde.

@olvivokitap tan ( bu arada ilk defa bu yayıneviyle tanışmış oldum , birkutukitapcom sayesinde teşekkürler ) İspanyol edebiyatının dev yazarı Miguel De Unamuno'nun başyapıtlarından kabul edilen ➨ SİS adlı kitap var. Tanıtım bülteninde bir dünya klasiği haline gelmiş eser olarak bahsedilmiş . Şimdiden merak ettim bu ay okuma listeme alıyorum o halde.  

Ve iki tane ayraç ünlü şairlerimizden güzel sözler eşliğinde , kartpostal ve son iki aydır kutuya eklenen harika not defteri ve zarf eşliğinde bizi bu ay da mutlu etmeye devam ediyor. 

Yalnız ilk aylarda olan fakat sonrasında içerikten kaldırılan kitaplar hakkında kısa bilgilerin olduğu mektuplar çıkıyordu zarfın içinden ama bir süredir yok. Tekrar böyle bir uygulama yapsanız ne güzel olur aslında.

Bu deneyimle tanışmadıysanız tavsiye ederim yok daha önce alıp deneyimlediyseniz de lütfen düşüncelerinizi yorum kısmına bırakırsanız müteşekkir olurum 😉😊haYELDAmlası

👍🏻💜
6 Yorumlar

  1. Çok güzel bir kutu. Kitaplar ayrı defterle ayraçlar ayrı güzel. İyi okumalar size :)

    YanıtlaSil
  2. Birkutukitap'ı duymuş ama çok incelememiştim. Çok güzel bir kutuymuş, keyifli okumalar :))

    YanıtlaSil
  3. Birkutukitap'ı senden takip ediyorum canım. yine seni mutlu eden bir kutu olmasına sevindim. İyi günlerde oku :-)

    YanıtlaSil