Evveeet sevgili dostlar 10.Kocaeli kitap fuarı'ndan, ikinci günü beraber gittiğimiz oğlumun payına düşen (bu arada seçimleri kendisine aittir.kitapları. Benden önce düzenlemelerini yaptı ve okuma sıralarını belirledi. 


Çocuklar için hem macera , fantastik, eğitici, eğlendirici , bilgilendirici öğeleri içeren çocuk ve çocuk-gençlik dizlerinden sizlere kısacık bahsedeyim. Oğlum son dönemlerde ilgisini çektiğinden bu kitaplarla okuma hızını arttırmış bulunmakta. Tüm miniklerin ilgi alanları elbette farklıdır deneme yanılma yoluyla bunları bulmak biz ebeveynlere kalıyor.


👉@timas_cocuk yayınlarından Levent Türkiye'yi Geziyorum serisinin 3.sünü aldık. Toplam 5 kitap var sette. Her kitapta o şehrin doğal güzellikleri, tarihi geçmişi, kültürel zenginlikleri komik maceralar eşliğinde aktarılmakta. Oğlum okuduğumda ben de keyifle dinlemekteyim.


 👉📖@mavibulutkitap 'ın Korsan Okulu serisinin 3. ve 4. kitabını aldık. Daha önceden de aldığımız kitapları olan seriyi yavaş yavaş tamamlamayı planlıyor benim tosunamim .🏃 Bu hikayede de beş kafadar zorlu sınavlar , maceralar sonucunda iyi birer korsan olma yolunda ilerliyor.


👉@pinuskitap 'tan ise daha önceki postlarda paylaşmıştım yine seri olan kitabın ilkini denemek için almıştık. Beyaz Kanatlı Vampir serisi her kitapta ayrı bir hikaye. Kimsesizler okulundan atılan iki arkadaşın başlarına gelen maceralı , fantastik olaylar. Serinin kalan beş kitabını da alıp şimdilik tamamladık. 7. yoldaymış duyumlarıma göre.HAYELDAMLASI KİTAPLIĞI

4 Yorumlar

 1. Kitap okumayı seven bir oğlu olduğun için çok şanslısın. Umarım ömrünün sonuna kadar kitaplarla arası iyi olur.

  YanıtlaSil
 2. Keyifle okusun. Kitap en güzel sey 😊

  YanıtlaSil
 3. Her gün kitap okumalı... :) :)
  ben de beklerim bloguma, sevgiler! :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hoşgeldiniz :)Kesinlikle bir gün dahi okumadan geçmez eksiklik hissederim mutlaka.

   Sil