Blog yüzümün de güncellemesinden sonra geriye dönerek bir bakayım neler var neler yok dedim. Bir ara aylık okuduğum kitapları bire bir günü gününe girerdim yorumları. Sonra zamansızlıktan aylık paylaşımlara geçtim ama son 3 ay girmediğimi fark ettim şimdi 2018 in son iki ayına ait okuduğum kitapları paylaşacağım sizlerle sonraki postta ise Ocak 2019 ayına ait olanı ve ondan sonra da kısmetse daha düzenli paylaşımlarıma geçeceğim :) Kitaplarla ilgili yorumlara instagram hesabımda ve facebook sayfamda yer veriyorum. Her ikisinin linkine sağ tarafta aşağıya doğru indiğinizde ulaşabilirsiniz. Yukarıda fotoda yer alan kitaplar KASIM 2018 ayına ait. Bireysel okuduklarım ya da kitap fidanı yaparak bir grupla beraber okuduğumuz kitaplar yer almakta. Grupla okuduğumuzda belirlediğimiz bir tarihte hep beraber güzeeel bir dedikodusunu yapıyoruz yazarın , karakterlerin ve yayınevinin. Anlayacağınız pek bir heyecanlı geçiyor. Sizlerin içlerinde okuduklarınız varsa olumlu olumsuz yorumlarınızı alabilirim. 

Bunlar da ARALIK 2018 ayında yılın son okuduğum kitapları. İçinde seri olan kitaplar da var. Her birinden ayrı keyif alarak okuyorum. 

Sizlerin tercihi ne tür kitaplar okumak desem ;)HAYELDAMLASI KİTAPLIĞI


6 Yorumlar

 1. Stephan kıngs Son nöbeti aldım ama henüz okuma fırsatım olmadı.
  En kısa zamanda başlarım sanırım.
  Kitap okumak iyi geliyor insana beyin yorgunluğunu alıyor.
  Bol okumalı günler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Son Nöbet ,Mercedes Katili üçlemesinin son kitabı. Sıralama 👉 Bay Mercedes, Kim Bulduysa Onundur ve Son Nöbet seklinde. İlk iki kitabı okumadiysan boşluklar kalabilir hikayede 🤔

   Sil
 2. Katiller Çetesi seri olarak çok istiyorum okumayı.Bakalım ne zaman kısmet olacak :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Seride şu anda halihazırda satışta 7 kitap var. Yazar henüz 8.kitabı bitirmemiş ;) yayınevi zaman vermedi çıkışı konusunda. Eğer macera, suç, aksiyon , +18 yer yer öğeler var , eline alıp başladın mı bırakamıyorsun , akıcı ve sürükleyici bir dili de var.

   Sil
 3. Tebrik ederim ne güzel kitaplar bitirmişsiniz :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkürler 💐 önceden tek tek daha detaylı giriyordum ama zamansizliktan bu aralar topluca giriyorum 😉

   Sil